Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Naše zboží naleznete také na

fler.cz/creativ

fler.cz/creativ-chobotnicky

fler.cz/creativ-site-dekorace


ČASTÉ DOTAZY

Než objednáte - dotazy!1.Zakázková výroba je možna pouze u peněženek, u kterých můžeme ovlivnit pouze motiv a zdobení peněženky, velikost, barva zipů, počet kapsiček jsou dány. Peněženky pouze zdobíme.

 

2. Uvádějte nám správné telefonní číslo, adresu a email v objednávce, taktéž uvádějte variabilní symbol při prováděných platbách - často se překlepnete a není možnost se s Vámi spojit, či dohledat dannou platbu.

3. Dodací doba - zboží je vyráběno, počítejte prosím, že není možné odeslat jej již druhý den, jak je tomu u nákupu a prodeje klasického zboží. Výrobní čas se pohybuje od 2. dne od připsání Vaší platby na náš účet – budete informováni telefonicky či emailem.

4. Hořím a na zboží spěchám – pokusíme se vyhovět Vaší žádosti, ale není to možné do dvou dnů – napište nám na marcela341@seznam.cz

 

5. Zaplatil/a jsem a zboží nepřišlo – v případě, že do týdne po Vaší úhradě Vám nepřišlo vyrobené zboží (a nejste telefonicky kontaktováni či s námi jinak domluveni) ihned nás kontaktujte. Je možné, že ve velkém množství přijímaných objednávek byla Vaše platba přehlédnuta.

Děkujeme za pochopení lidského pochybení - děje se velmi výjimečně, ale možné je.

 

Konkrétní přání, či dotazy na emailové adrese marcela341@seznam.cz nebo telefonicky 606941805